Art ateliér

Kurz je určený pre každého, kto chce predovšetkým zrelaxovať po náročnom týždni. Pre každého, kto chce spoznať nových ľudí, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent.
Pozostáva z kombinácie relaxačných techník, prednášok o výtvarnej tvorbe a maľovania.
Technika: maľba akrylom a kombináciami.
Maľba bude prebiehať s hudbou, relaxačnými a výtvarnými cvičeniami v interiéri a exteriéri parku s kávičkou (vínkom) a koláčikom.  
Každý si vyskúša rôzne techniky a namaľuje vlastné obrazy. Zážitok z tvorby, práca s profesionálnym výtvarným materiálom, jedinečná metóda rozvoja tvorivosti s použitím hudby a výtvarných cvičení umožňuje vzdelávanie príjemnou formou. Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti výtvarnej tvorby.

Kategória: Umelecký
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / mesačne

Keramika pre dospelých

Keramika pre dospelých

Kategória: Umelecký
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / mesačne

LITEArt

TVORIVÉ PÍSANIE

Krúžok pre všetkých, ktorí vidia svet očami spisovateľa. Ak Vás baví písať texty, čarovať so slovami a fantazírovať, ste naša krvná skupina. Pozývame Vás zmysluplne relaxovať, debatovať a tvoriť texty, poéziu a prózu všetkého druhu. Či ste mama na materskej, zamestnanec roka, alebo tvorivý senior a máte svetu čo povedať, radi Vás u nás uvidíme. Pri káve alebo dobrom čaji strávime zmysluplnú tvorivú hodinku každú stredu od 17:00 – 18:00.

Kategória: Iné
Cena: 26€ / mesačne

Tešíme sa na Vás!

Gitarový krúžok pre dospelých

Kategória: Iné
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / mesačne

Bižuart

Výroba šperkov

Kategória: Umelecký
Cena: 26€ / mesačne

Zumba

Milí dospeláci, otvárame pre Vás nový kurz obľúbeného tanečného fitness programu. V chytľavých rytmoch merengue, salsy, bachaty, či cumbie si vytancujete nielen skvelú kondičku, ale aj dobrú náladu. Predošlé skúsenosti s tancom nie sú potrebné. Nezabudnite si so sebou priniesť pohodlné tenisky a náhradné tričko😊 Tešíme sa na Vás v pondelky 18.30 -19.30 v telocvični CVČ.

Kategória: Pohybový
Cena: 26€ / permanentka (4+1vstup)

Úvodná hodina zdarma. Viac informácií vám poskytne  naša lektorka Zuzana Šípošová,  email:zuzana.siposova@cvcpezinok.sk,  tel. č.: 0918837501

Prihlásenie