Art ateliér

Kurz je určený pre každého, kto chce predovšetkým zrelaxovať po náročnom týždni. Pre každého, kto chce spoznať nových ľudí, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent.
Pozostáva z kombinácie relaxačných techník, prednášok o výtvarnej tvorbe a maľovania.
Technika: maľba akrylom a kombináciami.
Maľba bude prebiehať s hudbou, relaxačnými a výtvarnými cvičeniami v interiéri a exteriéri parku s kávičkou (vínkom) a koláčikom.  
Každý si vyskúša rôzne techniky a namaľuje vlastné obrazy. Zážitok z tvorby, práca s profesionálnym výtvarným materiálom, jedinečná metóda rozvoja tvorivosti s použitím hudby a výtvarných cvičení umožňuje vzdelávanie príjemnou formou. Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti výtvarnej tvorby.

Kategória: Umelecký
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / mesačne
Prihlásiť sa

Mama vo forme

Chcete sa dostať do formy, ale s vašim drobcom doma sa to nedá? Príďte si zacvičiť ku nám! Kým Vy si budete zdokonaľovať formu so športovou lektorkou, pre vaše dieťa je pripravená hernička, kde sa o ne postará animátorka. Pre cvičiace maminky je hernička pre dieťa zdarma, platíte tak iba za to, čo si odcvičíte. Hernička je určená pre deti od 2 rokov, ale je na zvážení každej mamičky, ako dieťa zvládne odlúčenie od mamy. Aj menšie nebojácne deti sú vítané 😊 Krúžok „Mama vo forme“ sa koná každý utorok od 9:30 do 10:30 v telocvični v CVČ Pezinok.

Kategória: Pohybový
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / permanentka (4 vstupy)

Viac informácií vám poskytne naša lektorka Nikoleta Čáková, email: nikoleta.cakova@cvcpezinok.sk, prípadne sa môžete informovať na tel. č. CVČ: +421 948 222 117.

Prihlásiť sa

Keramika pre dospelých

Keramika pre dospelých

Kategória: Umelecký
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / mesačne
Plne obsadený

LITEArt

TVORIVÉ PÍSANIE

Krúžok pre všetkých, ktorí vidia svet očami spisovateľa. Ak Vás baví písať texty, čarovať so slovami a fantazírovať, ste naša krvná skupina. Pozývame Vás zmysluplne relaxovať, debatovať a tvoriť texty, poéziu a prózu všetkého druhu. Či ste mama na materskej, zamestnanec roka, alebo tvorivý senior a máte svetu čo povedať, radi Vás u nás uvidíme. Pri káve alebo dobrom čaji strávime zmysluplnú tvorivú hodinku každú stredu od 17:00 – 18:00.

Kategória: Iné
Cena: 26€ / mesačne

Akékoľvek otázky o krúžku vám zodpovie naša lektorka Jarmila Komnaťanová, email: jarmila.komnatanova@cvcpezinok.sk, prípadne sa môžete informovať na tel. č. CVČ: +421 948 222 117.

Tešíme sa na Vás!

Prihlásiť sa

Gitarový krúžok pre dospelých

Kategória: Iné
Veková kategória: od 20 rokov
Cena: 26€ / mesačne
Plne obsadený

Bižuart

Výroba šperkov

Kategória: Umelecký
Cena: 26€ / mesačne
Prihlásiť sa

Zumba

Milí dospeláci, otvárame pre Vás nový kurz obľúbeného tanečného fitness programu. V chytľavých rytmoch merengue, salsy, bachaty, či cumbie si vytancujete nielen skvelú kondičku, ale aj dobrú náladu. Predošlé skúsenosti s tancom nie sú potrebné. Nezabudnite si so sebou priniesť pohodlné tenisky a náhradné tričko😊 Tešíme sa na Vás v pondelky 18.30 -19.30 v telocvični CVČ.

Kategória: Pohybový
Cena: 26€ / permanentka (4+1vstup)

Úvodná hodina zdarma. Viac informácií vám poskytne  naša lektorka Zuzana Šípošová,  email:zuzana.siposova@cvcpezinok.sk,  tel. č.: 0918837501

Prihlásiť sa